03-7212000  |  תקע ישראל - יצירת קשר צור קשר

Get Adobe Flash player

מקררי תקה

פיתוח של עיצובים חדשים פירושו לתרגם את צורכי סגנון החיים שלנו לתוך מכשירי חשמל יעילים, יפים ופונקציונאליים המקלים על חיינו.
סגנון חיינו מעניק השראה ליצירותינו. אפילו המקרר שבעבר נחשב לקוביית קירור ותו לא - הפך עם השנים למוצר משוכלל בעל תפקיד עיצובי משמעותי במטבח המשתלב בו בהרמוניה.

קולקציית מקררי Teka משקפת את הטרנדים האחרונים בריהוט המטבח ומעוצבת כך שתוכלו למצוא מראה שמתאים לסגנון שלך עם שלמות ויזואלית בכל ריהוט המטבח שלך.

Teka מציגה מקררים free standing לצד מקררים אינטגראליים המעוצבים בקו נקי ובולטים בידיות אחיזה מנירוסטה ובפטנט חדשני של ציפויי נירוסטה מוברשת בשיטת fingerprint proof המונע הצטברות לכלוך וסימני ידיים ושומר על מראה חדש לאורך זמן.

 

סדרת מקררי SIDE BY SIDE

אחד מהחידושים הבולטים שמציגה החברה הינו סדרת מקררי SIDE BY SIDE בעיצוב מודרני נקי, המורכבת ממקרר וממקפיא אשר לראשונה ניתנים לחיבור או להפרדה ע"פ הצורך.
מקררי הסדרה מורכבים משני חלקים נפרדים: מקפיא (בנפח של 210) ומקרר (בנפח של 370) המעוצבים באופן זהה ומאפשרים לשחק עם מיקומם כמו בשני חלקי פאזל צמודים או מופרדים, כך שבקלות תוכלו לגוון ולשנות את האווירה במטבח ללא צורך בקניית מקרר חדש.
בנוסף מציג המותג סדרת מקררי SIDE BY SIDE ארבע דלתות בטכנולוגיה מתקדמת בעלי מקום אחסון רב יותר ואופציות אחסון חכמות.