ברזים

ברונזה:

ברונזה היא סגסוגת נחושת ופח. הפח מעניק לנחושת עמידות וקשיות. ברונזה היא אלגנטית ושימושית בצינורות וברזים. ל-Teka גם מגוון רחב של ברזים בגימורים וצבעים אחרים כגון פלדת אל חלד, לבן, חום, בז' חול ועוד, המתאימים לכל סוגי העיצוב.

ברז מקצועי למחצה:

MY1 הוא ברז תעשייתי לאוגנים גדולים.

ברזים בעלי ידית אחת:

ברזים בעלי ידית אחת מכוונים טוב יותר את הטמפרטורה (צורכי כחצי מצריכת המים). הם כוללי דסקיות קרמיות המותאמות באופן מושלם, למניעת נזילת ודליפות. יתר על כן, הם נוחים יותר משום שאינכם צריכים לווסת שוב את הטמפרטורה לאחר סגירתם (וויסות אופטימאלי של הטמפרטורה וזרימת המים). מיקסרים בעלי ידית אחת מצריכים 200,000 מחזורים של פתיחה וסיבוב. לפי המבחנים, ברזי Teka בעלי ידית אחת עוברים את רף 500,000 המחזורים.

דסקיות קרמיות:

מחסניות הברזים של Teka כוללות דסקיות קרמיות המאפשרות להשתמש במיקסרים עם ידית אחת. דסקיות אלה כוללות משטחים נקבוביים השומרים את חומר הסיכה לאורך זמן רב יותר ומסייעים להשיג תנועות חלקות ועדינות יותר ובכך מאריכים את חיי הברזים ומונעים נזק למחסנית הקרמית. גלגל השיניים מוגן ממים ומעניק לפיכך סיכה מתמדת.

חיסכון במים:

המחסניות של Teka כוללות מגביל זרם מתכוונן לחיסכון במים בכל שימוש במיקסר.

כרום:

כרום הוא אל חלד (הוא מכוסה בשכבת הגנה), קשה מאוד ושביר. זהו הגימור המסורתי לברזים. נעשה בו שימוש בשל צבעו הלבן-כסוף האטרקטיבי ויכולתו להגן על ברזים, ששכבתם החיצונית עשויה פליז. יתר על כן, הברזים של Teka מגולוונים בניקל-כרום המאפשרים להם לצלוח את מבחני התקן האירופי המצריכים עמידה ב-200 שעות התזת מלח. ל-Teka גם מגוון רחב של ברזים בגימורים וצבעים אחרים כגון פלדת אל חלד, לבן, חום, בז' חול ועוד, המתאימים לכל סוגי העיצוב.

כרום-מט:

גימור כרום מט מושג באמצעות תהליך בו הרכיב מצופה בשכבת ניקל מיוחדת המעניקה לברז מראה מט ואחיד יותר. ציפוי הכרום מתווסף לאחר מכן, ומעניק לברז את אותה עמידות ואורך חיים כמו כרום מסורתי. כרום מט הוא עדין ומודרני. גימור הכרום מט החדש תואם לגימורי האלומיניום במטבח ומתאים באופן מושלם לברזי הפשתן ומיקרוטקסטורה של Teka. ל-Teka גם מגוון רחב של ברזים בגימורים וצבעים אחרים כגון פלדת אל חלד, לבן, חום, בז' חול ועוד, המתאימים לכל סוגי העיצוב.

מגביל טמפרטורה:

תודות למגביל הטמפרטורה המתכוונן, המותקן במחסנית, המשתמשים יכולים לחסוך באנרגיה בעת חימום מים.

מיקסר בעל שתי ידיות:

המיקסרים בעלי שתי ידיות של Teka כוללים תושבת קרמית ¾", המבטיחה בחירת זרם מדויקת יותר (אמצעי לחיסכון במים) ומווסתת את לחץ המים בצינור. הרשת מפחיתה את עוצמת הרעש לרמה רגילה מבלי לפגוע בכמות המים הזורמים. הדסקיות הקרמיות ¾" והטבעת נגד חיכוך מבטיחים בטיחות רבה יותר ואורך חיי שירות ארוכים יותר מדרישות התקן UNE EN 200. שני מיקסרים ידניים בסגנון קלאסי מתאימים למטבחים כפריים. לפי המבחן, המיקסרים בעלי שתי ידיות של Teka עמידים ביותר מ-500,000 מחזורים.

מנגנון נגד כוויות:

ברזי Teka כוללים התקן המונע כוויות הנגרמות כתוצאה מחשיפה למים רותחים.

מערבל:

המערבל הזמין כסטנדרט בכל הברזים של Teka, הוא מסנן המערבל את האוויר והמים ומעניק להם יותר נפח. כל הדגמים של Teka כוללים מערבל חשוף מלבד דגם MZ הכולל מערבל מוסתר. תודות למסנן המוסתר מתקבלות צורות מהפכניות ללא הלחמה והוא הופך את ניקוי ופירוק הברז לקל יותר באמצעות המפתח המצורף לברז.

פיה יצוקה מסתובבת גבוהה:

מיקסרים בעלי פיה יצוקה מסתובבת גבוהה ניתנים לסיבוב בקלות ומאפשרים שטיפה קלה של מיכלים גדולים.

פיה יצוקה מסתובבת נמוכה:

פיות יצוקות מסתובבות נמוכות שימושיות כאשר ישנם חלונות הטיה או סיבוב.

פיה מסתובבת:

ברזי המטבח של Teka בולטים בשל הפונקציונאליות וקלות השימוש שלהם. דוגמה לכך יכולות להוות הפיות המסתובבות ב-360°, הנעות באופן חלק בקשת רחבה ומאפשרות ניקוי קל של סירים ומחבתות גדולים. פיות מסתובבות אמורות לעמוד ב-80,000 מחזורים, אך הברזים של Teka מציעים עד 200,000 מחזורים.

פיה ניתנת להטיה:

המערכת הניתנת להטיה של MJ מאפשרת להנמיך את גובה הברז עד 115 מ"מ כאשר יש צורך לפתוח את החלון כשהברז מותקן מתחת לחלון או כדי לחסוך בחלונות הטיה או סיבוב.

פיות נשלפות:

פיות נשלפות הן שימושיות מאוד משום שהן הופכות את השימוש בכיור לקל יותר. ישנם דגמי ברזים הכוללים מקלח נשלף עמיד לאבנית, עם מקלח בודד או כפול (2 סילונים).

צינורות הזנה גמישים:

כל הברזים של Teka כוללים צינורות הזנה גמישים מפלדת אל חלד עם טבעות 3/8" אטומות למים, הקלים יותר להתקנה ופירוק מאשר צינורות נחושת קשיחים. צינורות ההזנה הגמישים של Teka עונים על דרישות אבטחת האיכות של רשויות הבקרה לעמידות והגנה על הבריאות.