אז איך תרצו - בטור או בשורה?

מכונת הקפה על השיש, התנור מימין לכיור והמיקרוגל משמאל.

קולקציה חדשה של מוצרי חשמל עומדת לעשות לכם סדר במטבח ומאפשרת לשחק עם מיקומם של מכשירי החשמל בטור או בשורה כך שיצרו חלל מעוצב במראה הרמוני.

התפתחות טכנולוגית וחשיבה עיצובית לצמצום חלל הבית הביאו לידי פיתוח של מכשירי חשמל אשר ביכולתם לעמוד באותן משימות בהן עומד המכשיר בגודל הסטנדרטי, אך הפעם בפחות נוכחות פיזית.

מיקרוגלים, תנורים ואפילו מכונות קפה הם רק חלק מהמוצרים של תקה שיוצרו מתוך גישה עיצובית חדשנית המאפשרת מיקום של מספר מכשירים בטור או בקו מקביל.

 

ברוכים הבאים לדור חדש וקומפקטי במטבח.

קו מכשירי הקומפקט (45 ס"מ) שמציגה TEKA הינה הסדרה הראשונה בשוק המכפילה את אפשרויות ההתקנה במטבח, כך שנוצר חלל בעיצוב ייחודי.

בטור או במאוזן, זה צמוד לזה, או אולי לגובה? מערך האפשרויות הוא כמעט אינסופי, רק הציבו בכל צורה שתירצו.

כל מכשירי החשמל שבקו זה עשויים פלדת אל חלד בשיטת ה- finger print proof, העמידה בפני טביעות אצבעות, מצוידים באותו לוח בקרה וכפתורים, כך שמשלימים זה את זה לכדי חלל הרמוני.

תנורי הקומפקט של Teka וביניהם גם תנור אידוי, כוללים את היתרונות שבתנורי 60 ס"מ רק שהם ב-45 ס"מ. כך הם הופכים לפריט מרכזי במטבח המודרני בזכות עיצוב מלוטש המשתלב באופן מושלם במראה הכולל של הבית.

לצד התנורים הקומפקטיים מציגה Teka, מיקרוגלים ומכונות קפה בגודל של 45 ס"מ התואמים לעיצוב התנור ויוצרים מראה אחיד בחלל המטבח.